SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
217 500 €
(6 397 € / m²)
Predaj
2+1
34 m²
Avenue Boyer, Menton

miestnosti2+1
plocha34 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

Niché au cœur de Menton, cet appartement de 36 m² (hors terrasse), situé au 5ᵉ étage d'une résidence moderne, offre une ambiance chaleureuse et lumine...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

TerasaOtvorený obývací priestorPrirodzené svetloPodlažie

Elektrické
Vek ponuky: 8dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Avenue Boyer, Menton
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ZEFIR IMMOBILIER