SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
409 500 €
(5 184 € / m²)
Predaj
4+1
79 m²
Route de la Bonde, Massy

miestnosti4+1
plocha79 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

A vendre à Massy - Appartement familial 4 pièces avec terrasse, double parking et cave Quartier recherché Vilmorin Votre agence L'Adresse Massy Vilmo...

Elektrické
Vek ponuky: 7dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Route de la Bonde, Massy
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

l'Adresse Massy-Vilmorin - l'Adresse Massy-Vilmorin