SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
139 000 €
(3 310 € / m²)
Predaj
2+1
42 m²
Mole de l'Abattoir, Marseille

miestnosti2+1
plocha42 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Dans le deuxième arrondissement de la commune de Marseille, immobilier à vendre avec cet appartement idéal pour un premier achat. Ce grand T2 est cons...

Ostatné
Vek ponuky: 490dní
Aktualizované: 490dní

Lokalita

Mole de l'Abattoir, Marseille
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Grand-duc Immobilier