Výpis ponúk
89 500 €
(4 711 € / m²)
Predaj
1+1
19 m²
Rue Crillon, Marseille
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
1+1
plocha
19 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Investissement locatif LMNP en résidence étudiante Loyer annuel HT : 4 987,04 euros soit 5 485,74 euros/TTC Charges générales de copropriété /an : ...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Výťah
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
C - Úsporná
Typ budovy:
Ostatné
Typ vykurovania:
Ostatné
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
2dní
Aktualizované:
2dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Rue Crillon, Marseille
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.
Požiadať o presnú adresu
Zväčšiť mapu
Občianska vybavenosť
l'Adresse - Efficience - l'Adresse - Efficience - Saint-Roch
Zobraziť telefón
Kontaktovať predajcu
Zobraziť telefón
Kontaktovať predajcu