SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
129 000 €
(1 518 € / m²)
Predaj
5+1
85 m²
Rue Gaston Monmousseau, Marly

miestnosti5+1
plocha85 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

iad France - Marie-Auxane Lecocq vous propose: Appartement de 5 pièces avec Balcon et Garage à Marly - Entièrement RénovéBienvenue dans cet appartemen...

Ostatné
Vek ponuky: 51dní
Aktualizované: 44dní

Lokalita

Rue Gaston Monmousseau, Marly
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

IAD France