SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
91 000 €
(1 444 € / m²)
Predaj
2+1
63 m²
Impasse des Lilas, Mandeure

miestnosti2+1
plocha63 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Découvrez ce bel appartement de 63 m², offrant des prestations de qualité et un terrain privatif d'environ 2 ares avec terrasse.

Ostatné
Vek ponuky: 75dní
Aktualizované: 75dní

Lokalita

Impasse des Lilas, Mandeure
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Propriétés Privées