SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
158 000 €
(5 267 € / m²)
Predaj
1+1
30 m²
Grande Rue, Malbuisson

miestnosti1+1
plocha30 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

A venir découvrir ! Idéalement situé à Malbuisson, à proximité immédiate du lac et du centre du village et des commerces , très bel appartement entièr...

Elektrické
Vek ponuky: 3dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Grande Rue, Malbuisson
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Bauquier Immobilier