SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
329 000 €
(4 838 € / m²)
Predaj
3+1
68 m²
Rue Varichon, Lyon

miestnosti3+1
plocha68 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

iad France - Jean-Luc Rosier vous propose: Superbe Appartement duplex plein sud, de 3 Pièces, de 2013 à Proximité de toutes les commodité, Vue Dégagée...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

TerasaVýhľadKuchynské spotrebičePo rekonštrukciiPrirodzené svetlo

Ostatné
Vek ponuky: 3dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Rue Varichon, Lyon
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

IAD France