Výpis ponúk
5
158 000 €
(4 788 € / m²)
Predaj
1+1
33 m²
Impasse du Point du Jour, Lyon
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
1+1
plocha
33 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
EXCLUSIVITÉ LYON 5ᵉ / Rue des Aqueducs Dans un résidence de 1976, appartement T1 de 33,02 m2 situé en rez-de-chaussée équivalent à un premie étage...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Výťah
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
E - Nehospodárna
Typ budovy:
Ostatné
Typ vykurovania:
Plynové
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
8dní
Aktualizované:
8dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Impasse du Point du Jour, Lyon
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.