SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
99 000 €
(1 100 € / m²)
Predaj
5+1
90 m²
Rue des Casernes, Lodève

miestnosti5+1
plocha90 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Découvrez ce superbe appartement de 90 m² niché au deuxième étage d'un immeuble historique, en plein cœur de Lodève. Ce bien unique, baigné de lumière...

Elektrické
Vek ponuky: 4dní
Aktualizované: 4dní

Lokalita

Rue des Casernes, Lodève
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ZEFIR IMMOBILIER