SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
95 920 €
(1 713 € / m²)
Predaj
3+1
56 m²
Rue de Solignac, Limoges

miestnosti3+1
plocha56 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Idéal investisseurs et primo accédants! Secteur Ouest, à proximité des commerces, des transports et du CHU, dans une copropriété agréable et sécurisé...

Parametre

Vygenerované z AI

Samostatná kuchyňaSamostatné wcPo rekonštrukcii

Plynové
Vek ponuky: 495dní
Aktualizované: 494dní

Lokalita

Rue de Solignac, Limoges
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Bo-mon Immobilier