SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
168 000 €
(2 545 € / m²)
Predaj
3+1
66 m²
Rue Gambetta, Libourne

miestnosti3+1
plocha66 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Herranz Immobilier vous présente ce superbe appartement entièrement rénové au cœur de la Bastide. A l'entrée un grand hall vous accueille, un espace f...

Elektrické
Vek ponuky: 115dní
Aktualizované: 21dní

Lokalita

Rue Gambetta, Libourne
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Herranz Immobilier