SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
499 000 €
(5 198 € / m²)
Predaj
5+1
96 m²
Route du Front de Neige, Les Gets

miestnosti5+1
plocha96 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

A36750JEH74 - Located in Les Gets in the impressive Portes du Soleil ski area.
This spacious apartment occupies the entire top floor of a chalet-style...

Ostatné
Vek ponuky: 159dní
Aktualizované: 33dní

Lokalita

Route du Front de Neige, Les Gets
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Leggett Immobilier