SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
209 500 €
(5 819 € / m²)
Predaj
2+1
36 m²
Lège-Cap-Ferret

miestnosti2+1
plocha36 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

Découvrez cet élégant appartement 2 pièces de 37 m², idéalement situé à Lège-Cap-Ferret. En rez-de-jardin, vous profiterez d'une belle pièce de vie lu...

Elektrické
Vek ponuky: 3dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Lège-Cap-Ferret
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ZEFIR IMMOBILIER