SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
1 197 000 €
(7 980 € / m²)
Predaj
4+1
150 m²
La Chamois, Le Tholonet

miestnosti4+1
plocha150 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Appartement traversant de 150 m2 situé au 2ᵉ étage avec ascenseur, au sein d’un magnifique Hôtel Particulier du centre historique d’Aix-en-Provence.En...

Ostatné
Vek ponuky: 89dní
Aktualizované: 7dní

Lokalita

La Chamois, Le Tholonet
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Bec Capron Immobilier