SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
445 000 €
(6 846 € / m²)
Predaj
3+1
65 m²
Boulevard Carnot, Le Cannet

miestnosti3+1
plocha65 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

Le Cannet apartment 66 sqm 2 bedrooms terrace garage cellar near Cannes
Located in Le Cannet, in the sought-after Mairie district, close to shops, Tiv...

Ostatné
Vek ponuky: 10dní
Aktualizované: 10dní

Lokalita

Boulevard Carnot, Le Cannet
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Côte d'Azur Sotheby's International realty Cannes