SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
107 500 €
(4 300 € / m²)
Predaj
1+1
25 m²
Rue Surcouf, Le Barcarès

miestnosti1+1
plocha25 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Le Barcarès, grande plage sur l'allée des Arts, Le Iones Bel appartement rénové avec vue mer d'une surface de près de 26m2. Situé en front de mer, dan...

Elektrické
Vek ponuky: 18dní
Aktualizované: 18dní

Lokalita

Rue Surcouf, Le Barcarès
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Central Immobilier