Výpis ponúk
16
16
16
128 000 €
(4 129 € / m²)
Predaj
2+1
31 m²
Rue Surcouf, Le Barcarès
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
2+1
plocha
31 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
iad France - Stephane Abreu vous propose: LE BARCARÈS – Résidence La Pointe Vermeille – T2 rénové – Vue marina – Terrasse – Piscine – Parking sécurisé...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vygenerované z AI
Štítky sú automaticky generované umelou inteligenciou na základe fotografií a popisu nehnuteľnosti.
Terasa
Výhľad
Otvorený obývací priestor
Sprchovací kút
Po rekonštrukcii
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
87dní
Aktualizované:
87dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Rue Surcouf, Le Barcarès
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.