Výpis ponúk
8
8
8
70 400 €
(3 352 € / m²)
Predaj
1+1
21 m²
Rue de Verdun, Laval
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
1+1
plocha
21 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
À Vendre T1 lumineux de 21,37 m2 Rez-de-chaussée avec extérieur Localisation : Laval - Rive droite - Centre ville - au calme Idéalement situé au re...
Zobraziť celý popis
Parametre
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
E - Nehospodárna
Typ budovy:
Ostatné
Typ vykurovania:
Elektrické
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
317dní
Aktualizované:
1dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Rue de Verdun, Laval
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.