SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
91 000 €
(1 213 € / m²)
Predaj
4+1
75 m²
Rue des Écoles, La Vernarède

miestnosti4+1
plocha75 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Dans les Cévennes, à 25 minutes d'Alès sur la commune de La Vernarède, Swixim International Cévennes vous propose de découvrir cet appartement entière...

Ostatné
Vek ponuky: 289dní
Aktualizované: 15dní

Lokalita

Rue des Écoles, La Vernarède
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Côté Soleil Immobilier - Swixim International