SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
339 000 €
(4 520 € / m²)
Predaj
3+1
75 m²
La Teste-de-Buch

miestnosti3+1
plocha75 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

Découvrez ce superbe appartement de 75,8 m², situé en rez-de-jardin d'une résidence moderne et sécurisée (accès PMR), construite en 2012. Ce bien d'an...

Plynové
Vek ponuky: 2dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

La Teste-de-Buch
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ZEFIR IMMOBILIER