SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
202 000 €
(2 845 € / m²)
Predaj
2+1
71 m²
Route de Lyon, Illkirch-Graffenstaden

miestnosti2+1
plocha71 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

Situé à 2 pas du centr'ill, proche des commodités et du tram, lumineux 2-3 pièces spacieux, de plus de 71 m2, se composant d'une entrée avec porte bli...

Plynové
Vek ponuky: 78dní
Aktualizované: 10dní

Lokalita

Route de Lyon, Illkirch-Graffenstaden
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

A Et K Immobilier