Výpis ponúk
15
15
15
111 400 €
(1 714 € / m²)
Predaj
3+1
65 m²
Rue du Général Leclerc, Harfleur
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
3+1
plocha
65 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
iad France - Emilie Vallee (06 07 41 55 75) vous propose : *** BEL APPARTEMENT LUMINEUX T3 de 65 m2 environ – HARFLEUR HYPER-CENTRE *** Situation idé...
Zobraziť celý popis
Parametre
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
C - Úsporná
Typ budovy:
Ostatné
Typ vykurovania:
Ostatné
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
28dní
Aktualizované:
28dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Rue du Général Leclerc, Harfleur
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.