SUPA24
Obývačka; drevená podlaha, prirodzené svetlo, moderný štýl, vysoké stropy
Obývačka
Obývačka
114 159 €
(1 679 € / m²)
Predaj
4+1
68 m²
Rue de Brest, Guipavas

miestnosti4+1
plocha68 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

A vendre - Appartement T4 de 68m2. Actuellement loué 464 euros HC. Prix net du bien si en vente: 114 159 euros honoraires d'agence inclus à la charge...

Ostatné
Vek ponuky: 138dní
Aktualizované: 76dní

Lokalita

Rue de Brest, Guipavas
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Démonstration L'ADRESSE - L'Adresse Démonstration