SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
367 500 €
(10 208 € / m²)
Predaj
3+1
36 m²
Chemin des Lyons, Grimaud

miestnosti3+1
plocha36 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Dans un domaine de 25 hectares, appartement 3 pièces en rez-de-jardin comprenant une entrée sur le pignon du bâtiment, cuisine équipée, séjour/loggia ...

Ostatné
Vek ponuky: 1dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Chemin des Lyons, Grimaud
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Arthurimmo.com Sainte-Maxime