SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
798 000 €
(12 871 € / m²)
Predaj
3+1
62 m²
Rue Île Longue, Grimaud

miestnosti3+1
plocha62 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Discover this enchanting 62.11 m² apartment (+parking) in Port Grimaud the beach within walking distance. Located in a popular area, this property off...

Ostatné
Vek ponuky: 9dní
Aktualizované: 9dní

Lokalita

Rue Île Longue, Grimaud
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

MED-ESTATES