SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
222 000 €
(4 353 € / m²)
Predaj
3+1
51 m²
Rue du Commandant Yvon, Granville

miestnosti3+1
plocha51 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

iad France - Marie-Eve Tier vous propose: Granville centre – Appartement au rez-de-chaussée de 2-3 pièces de 51,4 m² à 300 m de la plage du Plat Gouss...

Parametre

Vygenerované z AI

PodlažieSamostatné wcOtvorený obývací priestor

Ostatné
Vek ponuky: 17dní
Aktualizované: 11dní

Lokalita

Rue du Commandant Yvon, Granville
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

IAD France