SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
269 000 €
(4 981 € / m²)
Predaj
3+1
54 m²
Chemin de la Combe, Gaillard

miestnosti3+1
plocha54 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

Proche de la douane de Moillesulaz, venez découvrir cet appartement T3 rénové d'environ 54 m2. Situé au rez-de-chaussée d'une petite copropriété de 3 ...

Ostatné
Vek ponuky: 241dní
Aktualizované: 29dní

Lokalita

Chemin de la Combe, Gaillard
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

L'edelweiss Immobilier