SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
106 000 €
(5 048 € / m²)
Predaj
2+1
21 m²
Rue Boucarié Basse, Frontignan

miestnosti2+1
plocha21 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

L'agence Capitelle immobilier vous propose à Frontignan à 100 m de la plage, un appartement T2 meublé de 25m2 situé au troisième étage avec vue sur la...

zariadený
Vek ponuky: 31dní
Aktualizované: 6dní

Lokalita

Rue Boucarié Basse, Frontignan
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Capitelle Immobilier