SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
220 000 €
(2 500 € / m²)
Predaj
4+1
88 m²
Avenue du Mesnil, Fosses

miestnosti4+1
plocha88 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

Découvrez ce spacieux appartement de 88 m², idéalement situé au rez-de-chaussée d'un immeuble bien entretenu à Fosses. Parfait pour une famille, ce lo...

Plynové
Vek ponuky: 3dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Avenue du Mesnil, Fosses
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ZEFIR IMMOBILIER