SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
50 000 €
(1 515 € / m²)
Predaj
2+1
33 m²
Tunnel de Foix, Foix

miestnosti2+1
plocha33 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Foix Centre. Appartement T2 de 35 m2 avec ascenseur situé au 4éme étage d'une copropriété de 34 lots dont 17 lots d'habitation. Cet appartement necess...

Plynové
Vek ponuky: 1dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Tunnel de Foix, Foix
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Selection Habitat - ARIEGIMMO FOIX