SUPA24
235 000 €
(5 465 € / m²)
Predaj
2+1
43 m²
Traversa Figaresa, Figari

miestnosti2+1
plocha43 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

CORSICA REAL ESTATE has selected this unique new program, designed to offer well-being, elegance, and serenity in the heart of a preserved environment...

Ostatné
Vek ponuky: 1dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Traversa Figaresa, Figari
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

CORSE PATRIMOINE IMMOBILIER