SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
210 000 €
(4 286 € / m²)
Predaj
1+1
49 m²
Chemin du Chancelier, Écully

miestnosti1+1
plocha49 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Niché au cœur d'Écully, dans l'une des copropriétés les plus prisées, cet appartement T2 de 49 m² en rez-de-chaussée vous promet un cadre de vie uniqu...

Plynové
Vek ponuky: 4dní
Aktualizované: 4dní

Lokalita

Chemin du Chancelier, Écully
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ZEFIR IMMOBILIER