Výpis ponúk
16
16
16
470 000 €
(3 983 € / m²)
Predaj
4+1
118 m²
Chemin du Chancelier, Écully
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
4+1
plocha
118 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
iad France - Palma Belotti vous propose: ÉCULLY – REZ-DE-JARDIN 118 m² + TERRAIN 350 m² – GROS POTENTIEL – CAVES – STATIONNEMENT.À proximité du centre...
Zobraziť celý popis
Parametre
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
C - Úsporná
Typ budovy:
Ostatné
Typ vykurovania:
Ostatné
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
11dní
Aktualizované:
11dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Chemin du Chancelier, Écully
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.