SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
189 000 €
(2 423 € / m²)
Predaj
4+1
78 m²
Route de Bouqueval, Écouen

miestnosti4+1
plocha78 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

iad France - Delphine Leprêtre vous propose: **NOUVELLE EXCLUSIVITE** Appartement de 4 pièces avec Balcon à Écouen - Idéal pour les FamillesSitué à Éc...

Ostatné
Vek ponuky: 9dní
Aktualizované: 9dní

Lokalita

Route de Bouqueval, Écouen
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

IAD France