SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
142 500 €
(1 979 € / m²)
Predaj
3+1
72 m²
Boulevard Louis Terrier, Dreux

miestnosti3+1
plocha72 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

COUP DE COEUR ASSURE pour cet appartement de type F3 de 72.60 m2 au 3ème et dernier étage d'une petite copropriété (Faibles Charges) de 18 lots - SANS...

Plynové
Vek ponuky: 22dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Boulevard Louis Terrier, Dreux
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

As Immo