SUPA24
129 900 €
(1 326 € / m²)
Predaj
4+1
98 m²
Rue Morel, Douai

miestnosti4+1
plocha98 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

iad France - Karelle Salomez vous propose: Opportunité à Saisir - Appartement à Rénover de 4 Pièces avec Deux Balcons à Douai !Situé au 10ème étage d'...

Ostatné
Vek ponuky: 10dní
Aktualizované: 10dní

Lokalita

Rue Morel, Douai
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

IAD France