SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
179 900 €
(2 685 € / m²)
Predaj
3+1
67 m²
Rue Maurage, Corbeil-Essonnes

miestnosti3+1
plocha67 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

iad France - Delphine Delmas vous propose: Je vous présente cette ** nouveauté en exclusivité** un bel appartement de 3 pièces d'une surface de 64m². ...

Ostatné
Vek ponuky: 1dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Rue Maurage, Corbeil-Essonnes
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

IAD France