SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
162 500 €
(2 167 € / m²)
Predaj
4+1
75 m²
Rue Maurage, Corbeil-Essonnes

miestnosti4+1
plocha75 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

iad France - Pamela Gazzaniga vous propose: EXCLUSIVITÉ À CORBEIL-ESSONNES !!!Appartement 4 pièces lumineux SANS TRAVAUX - Quartier paisibleSitué dans...

Ostatné
Vek ponuky: 22dní
Aktualizované: 10dní

Lokalita

Rue Maurage, Corbeil-Essonnes
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

IAD France