SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
249 000 €
(2 465 € / m²)
Predaj
5+1
101 m²
Rue Maurage, Corbeil-Essonnes

miestnosti5+1
plocha101 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

iad France - Rudy Fauvelle vous propose: Appartement Familial de 5 Pièces avec Jardin, Garage et Place de parking privée à Corbeil-EssonnesBienvenue d...

Ostatné
Vek ponuky: 56dní
Aktualizované: 56dní

Lokalita

Rue Maurage, Corbeil-Essonnes
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

IAD France