SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
595 000 €
(9 597 € / m²)
Predaj
3+1
62 m²
Chemin de la Renardière, Combloux

miestnosti3+1
plocha62 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

In Ormaret, located between the village of Megève and Combloux, discover this exceptional apartment enjoying a spectacular view of the Mont Blanc mass...

Ostatné
Vek ponuky: 5dní
Aktualizované: 5dní

Lokalita

Chemin de la Renardière, Combloux
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

MONT-BLANC IMMOBILIER II