SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
339 000 €
(4 403 € / m²)
Predaj
3+1
77 m²
Impasse Saint-Sauveur, Cogolin

miestnosti3+1
plocha77 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

Plongez dans le charme de cet appartement de 77 m², situé au sommet d'un immeuble de deux étages à Cogolin. Récemment rénové, il allie avec élégance l...

Elektrické
Vek ponuky: 4dní
Aktualizované: 4dní

Lokalita

Impasse Saint-Sauveur, Cogolin
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ZEFIR IMMOBILIER