SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
299 000 €
(3 560 € / m²)
Predaj
4+1
84 m²
Rue de l'Ancienne Poste, Chignin

miestnosti4+1
plocha84 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

iad France - Jérémy Guigaz vous propose: Appartement 4 pièces - Chignin - Balcon et deux Terrasses - Places de parkingDécouvrez cet appartement situé ...

Ostatné
Vek ponuky: 4dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Rue de l'Ancienne Poste, Chignin
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

IAD France