SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
170 000 €
(2 537 € / m²)
Predaj
3+1
67 m²
Place de la Morlette, Cenon

miestnosti3+1
plocha67 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Découvrez cet appartement de 67 m², niché au 2ᵉ étage d'une résidence paisible à Cenon. Rénové avec soin en 2021, ce T3 lumineux offre une ambiance él...

Parametre

Vygenerované z AI

Samostatná kuchyňaVaňaPo rekonštrukciiPrirodzené svetlo

Plynové
Vek ponuky: 10dní
Aktualizované: 10dní

Lokalita

Place de la Morlette, Cenon
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ZEFIR IMMOBILIER