SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
176 499 €
(3 043 € / m²)
Predaj
3+1
58 m²
Place de la Morlette, Cenon

miestnosti3+1
plocha58 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Plongez dans le confort de cet appartement lumineux de 58 m², situé au 5ᵉ étage d'une résidence moderne avec ascenseur, construite en 2013 à Cenon. Dè...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

Samostatné wcOtvorený obývací priestorPrirodzené svetlo

Plynové
Vek ponuky: 8dní
Aktualizované: 8dní

Lokalita

Place de la Morlette, Cenon
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ZEFIR IMMOBILIER