SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
199 000 €
(2 519 € / m²)
Predaj
4+1
79 m²
Place de la Morlette, Cenon

miestnosti4+1
plocha79 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

iad France - Frederic LEDOUX vous propose: Appartement Cocooning de 4 Pièces à CenonÀ la recherche d'un appartement chaleureux et lumineux à Cenon ? N...

Ostatné
Vek ponuky: 16dní
Aktualizované: 16dní

Lokalita

Place de la Morlette, Cenon
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

IAD France