SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
159 000 €
(3 533 € / m²)
Predaj
2+1
45 m²
Place de la Morlette, Cenon

miestnosti2+1
plocha45 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

iad France - Johanna Taty vous propose: Situé à Cenon, à proximité de Bordeaux, cet appartement de 2 pièces offre une atmosphère chaleureuse et un cad...

Ostatné
Vek ponuky: 46dní
Aktualizované: 15dní

Lokalita

Place de la Morlette, Cenon
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

IAD France