Výpis ponúk
6
6
6
640 000 €
(13 617 € / m²)
Predaj
3+1
47 m²
Rue Frédéric Mistral, Cassis
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
3+1
plocha
47 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Imaginez-vous réveiller chaque matin face au Cap Canaille qui s'embrase dans les premiers rayons du soleil.
Imaginez siroter votre café en regardant ...
Zobraziť celý popis
Parametre
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
D - Menej úsporná
Typ budovy:
Ostatné
Typ vykurovania:
Ostatné
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
2dní
Aktualizované:
2dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Rue Frédéric Mistral, Cassis
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.