SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
262 500 €
(4 773 € / m²)
Predaj
3+1
55 m²
Rue de la Forêt, Carcans

miestnosti3+1
plocha55 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Jade immobilier vous présente ce T3, situé au cœur de Carcans Plage. L'appartement se situe au premier étage d'une petite copropriété, il est composé...

Ostatné
Vek ponuky: 490dní
Aktualizované: 490dní

Lokalita

Rue de la Forêt, Carcans
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Jade Immobilier