SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
2 690 000 €
(28 316 € / m²)
Predaj
4+1
95 m²
Boulevard de la Croisette, Cannes

miestnosti4+1
plocha95 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

Cannes Pointe Croisette / Palm Beach: In a luxury residence with caretaker, magnificent 3 bedrooms apartment.

This luxuriously renovated 97 sqm apa...

Elektrické
Vek ponuky: 495dní
Aktualizované: 62dní

Lokalita

Boulevard de la Croisette, Cannes
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

BARNES Cannes